Radoši līmlentu pielietojuma veidi

Radoši līmlentu pielietojuma veidi

Uzzini līmlentu pamatatšķirības un gūsti idejas radošiem to pielietojumu veidiem.

Radoši līmlentu pielietojuma veidi

Svarīgākais par līmlentēm: Kādas ir galvenās atšķirības?

Darīt darbu pareizi ietver sevī arī pareizu palīgrīku izvēli. Katra līmlente ir izstrādāta konkrētam uzdevumam. Neļauj nepareizi izvēlētai līmlentei negatīvi atsaukties uz darba rezultātu.

 • 1. Caurspīdīgās līmlentes un universāla pielietojuma līmlentes ir teicami piemērotas dažādos rokdarbos, viegliem virsmu stiprinājumiem un labojumiem. Tās ir viegli nogriežamas un ērti norullējamas no rullīša.

 • 2. Dekorēšanas līmlente lielisks veids kā izrotāt dāvanas vai priekšmetus, padarot tos īpašus, unikālus. Pieejami vairāk kā 100 toņu un apdruku veidi.


 • Sakārto ar Scotch® Washi dekorēšanas līmlenti

  Sakārto ar Scotch® Washi dekorēšanas līmlenti

  Lielisks palīglīdzeklis lietu marķēšanā - aplīmē, piemēram, elektroierīču vadus. Marķē mājas vai darba viesībās viesu dzērienu glāzes. Aplīmē mantu uzglabāšanas kastes, uz līmlentes uzraksti, kas kastē atrodams.


 • Salabo saplēstu kurpju siksniņu ar Scotch® Crystal kristāldzidro līmlenti

  Salabo saplēstu kurpju siksniņu

  Ir reizes, kad apavi mēdz mūs pievilt un tuvumā nav kurpnieka. Neuztraucies ir veids kā šo problēmu atrisināt! Saplēstu kurpju siksniņu vai aukliņu vai sprādzi varam salabot, ja gribam nemanāmi ar Scotch® Crystal causrpīdīgo vai defektu padarot par efektu ar kādu no Scotch® dekorēšanas līmlentēm.


 • Iztīri datora klaviatūru ar Scotch® Magic™ līmlenti

  Iztīri datora klaviatūru

  Nav nepieciešams meklēt saspiesta gaisa padeves iekārtu vai fēnu, lai iztīrītu Tavu datora klaviatūru. Teicami noderēs Scotch® Magic™ līmlente, kuru var izvilkt caur katru klaviatūras burtu rindu starpu. Visi putekļi un gruži pielips pie līmlentes līmvielas un klaviatūra būs tīra.


Sakārto vāzē ziedus ar Scotch® līmlenti

Sakārto ziedus vāzē ar Scotch® Magic™ līmlenti

 • Padari ziedu izkārtojumu vāzē perfektu - ar Scotch® Magic™ līmlentes loksnēm izveido vāzes iekšpusē caurspīdīgu režģi- ziedu turētāju (lai arī attēlā ir kvadrāta formas vāze šī ideja tikpat labi strādās arī apaļajām vāzēm).

 • Izveidotajās rūtīs ievieto ziedus. Līmlente noturēs ziedus tieši tā, kā būsi tos ielicis - tie nesagāzīsies viens otram virsū vai kādā no vāzes stūriem.


Līmlentu turētāju dizaini
 • Līmlentu turētāju dizaini

  Daudzas no klasiskā dizaina līmlentu turētāja īpašībām paliek nepamanītas. Piemēram, Scotch® C-38 līmlentes turētājs, pateicoties tā neslīdošajai pamatnei, ir īpaši piemērots, lai līmlenti no rullīša var noplēst ar vienu roku, kas ir īpaši svarīgi sarežģītu iesaiņošanas darbu veikšanā.


Vai zinājāt?
Scotch® līmlente ir izmantota, lai transportēšanas laikā no saplīšanas pasargātu baložu un tītaru olas.

Izmantoto produktu saraksts


Citi produkti, kas varētu būt Tev interesanti

 • Apskati mūsu caurspīdīgās līmlentes, kas liks Tevis pakotajiem sūtījumiem, piestiprināto fotoatēlu kolāžām vai iesaiņotajām dāvanām izskatīties perfekti. Katra no mūsu līmlentēm radīta konkrētas aplikācijas veikšanai - atrodi savam darbam vispiemērotāko.


Sekot Command
3M, Scotch®, Magic un rūtotais dizaina elements ir uzņēmuma 3M reģistrētas preču zīmes.
Nomainīt atrašanās vietu
Latvija - Latviešu