Pamatnorādījumi dāvanu iesaiņošanā

Pamatnorādījumi dāvanu iesaiņošanā

Meistarklase dāvanu iesaiņošanas pamatprincipos, sākot ar līmlentes izvēli līdz pat dāvanu iesaiņošanas darbstacijas pilnīgai nokomplektēšanai Jūsu mājvietā.

Scotch® caurspīdīgā un dāvanu iesaiņošanas līmlente

Pamatnorādījumi dāvanu iesaiņošanā: atšķirība starp caurspīdīgo un dāvanu iesaiņošanas līmlenti

 • Visas līmlentes nav vienādas. Dāvanu iesaiņošanā līmlente ir redzama un tās izskatam ir liela nozīme. Tāpēc ir svarīgi zināt palīgrīku iezīmes, kas tiešā veidā ietekmē darba rezultātu. Scotch® Crystal caurspīdīgā līmlente ir izturīga un viegli nogriežama. Uztīta rullī tā ir kristāldzidra un , pateicoties, savai gludajai, spīdīgajai virsmai, izcelsies uzlīmēta uz matēta iepakošans papīra virsmas.

 • Scotch® dāvanu iesaiņošanas līmlentei ir satīna virsmas tekstūra un tā vienlīdz labi pielāgojas kā gluda un spīdīga, tā matēta iepakošanas papīra virsmai. Scotch® dāvanu iesaiņošanas līmlente kalpos kā teicams virsmu sastiprinājums un tajā pat laikā tā nebūs pamanāma. Tātad: Scotch® caurspīdīgā līmlente ir gluda un spīdīga, bet Scotch® viegli matētā dāvanu iesaiņošanas līmlente uzlīmēta kļūst praktiski nemanāma.

  Uzzināt vairāk par caurspīdīgo līmlenti.

   


 • Apbpusēji līpoša līmlente

  Eksperta ieteikums

  Ja vēlies, lai vispār nebūtu pamanāmas dāvanu iesaiņošanas papīra savienojuma vietas, izmanto Scotch® Double-Sided abpusēji līpošo līmlenti. Teicami piemērota, ja vēlies izmantot dāvani saiņošanai kādu delikātu materiālu - piemēram, īpaši plānu ietinamo papīru, zīdpapīru.

Sarežģītas formas priekšmetu iepakošana: 1.un 2.solis

Sarežģītu formu priekšmetu iepakošana

 • 1.solis

  Pirmkārt nodrošinieties ar pietiekamu dāvanu iesaiņošanas papīra daudzumu.

 • 2.solis

  Lēnām un rūpīgi, lai nesaplēstu, piekļaujiet dāvanu papīru katram iepakojamā priekšmeta asajam stūrim vai izliekumam.

Sarežģītas formu priekšmetu iepakošana: 3.un 4.solis
 • 3.solis

  Asajiem priekšmeta stūriem piestirpriniet kartona vai auduma gabaliņus, tādējādi novēršot iesaiņošanas papīra bojājumus.

 • 4.solis

  Kad esat tikuši līdz posmam, kad nepieciešams tikai nostiprināt iesaiņošanas papīru ar līmleti, pielāgojiet dāvanu iesaiņošanas papīru dāvanas izmēram, nogriežot nost visu lieko.

Kas nepieciešams, lai Tu vienmēr būtu gatavs dāvanu iepakošanai?

Kas nepieciešams, lai Tu vienmēr būtu gatavs dāvanu iepakošanai?

 • Tagad, kad esi ieguvis pamatzināšanas dāvanu iesaiņošanas principos un tehnikās, iegādājies un saliec vienkopus visus dāvanu iesaiņošanas palīgrīkus.

 • Ja tavā mājoklī jau ir vieta, kas atvēlēta rokdarbiem, dāvanu saiņošanas laikā tā varētu pārtapt par dāvanu saiņošanas darbstaciju, ja to papildināsi ar līmlentu turētāju, dažāda veida līmlentēm un dāvanu rotājumiem, lentītēm, spīguļiem un pērlītēm.

Izmantoto produktu saraksts


Vai zinājāt?
Dekoratīvās līmlentes ir laba auduma un plastikas lentīšu alternatīva. Turklāt tās pieejamas tik daudzos skaistos toņos un apdrukās.

Tevi varētu arī interesēt

 • Apskati mūsu caurspīdīgās līmlentes, kas liks Tevis pakotajiem sūtījumiem, piestiprināto fotoatēlu kolāžām vai iesaiņotajām dāvanām izskatīties perfekti. Katra no mūsu līmlentēm radīta konkrētas aplikācijas veikšanai - atrodi savam darbam vispiemērotāko.
Sekot Command
3M, Scotch®, Magic un rūtotais dizaina elements ir uzņēmuma 3M reģistrētas preču zīmes.
Nomainīt atrašanās vietu
Latvija - Latviešu